SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Koppar 9177539
nr 917 7539
Koppar
2 delar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 19:12:12
150 kr
200 kr